Adventní zájezdy Česká republika

Karlštejn a slavnosti sv. Barbory v Kutné Hoře, kostnice Sedlec

Navštívíme náš nejkrásnější hrad – státní hrad Karlštejn zajedeme do Sedlce u Kutné Hory navštívíme kostnici (UNESCO), v Kutné Hoře si prohlédneme chrám svaté Barbory, v centru města navštívíme slavnosti sv.Barbory – patronky horníků.

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce.

Cena nezahrnuje: vstupné (Karlštejn 220 Kč, Sedlec 90 Kč, sv. Barbora 120 Kč).

Termín: 4. 12. 2020 – pátek

Cena: 790 Kč cena s objednáním do 20.10.2020

Cena pro člena odborů 550 Kč

Advent v Dětenicích – zámek, pivovar i středověká hostina

Odpolední program v Dětenicích – prohlídka zámku, pivovaru s ochutnávkou piva lásky a středověká hostina v Krčmě.

Cena zahrnuje: dopravu, průvodce, prohlídku zámku, prohlídka zámeckého pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva; vstupné na večerní program (od 19:00 do 22:00 hodin), tříchodové menu v krčmě (domácí nakládaný hermelín, ½ klobásy, 1 x kuřecí stehno, vepřový bok, Kuřecí stehenní steak, grilovaná kukuřice, 2 druhy omáček, malý pecen chleba, medovník); 1x Dětenické pivo, stáčené víno nebo nealkoholický nápoj.

Termín: 5. 12. 2020  – sobota

Cena: 1 345 Kč cena s objednáním do 20.10.2020

Cena pro člena odborů 1000 Kč

Středověký advent na hradě Křivoklát, pivovar Krušovice

Exkurze v pivovaru Krušovice s degustací, hrad Křivoklát s možností prohlídky ahradu a středověké trhy s programem na nádvoří.

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce.

Cena nezahrnuje: vstupné (pivovar Krušovice s degustací 190 Kč, okruh Gotické paláce 200 Kč).

Termín: 6. 12. 2020  – neděle

Cena: 890 Kč cena s objednáním do 20.10.2020

Cena pro člena odborů 650 Kč

Krušnohorský advent na hradě Loket a Karlovy Vary

Procházka lázeňským městem Karlovými Vary, návštěva Vánočního domu, exkurze s degustací v Becherovce, přejezd na hrad Loket s možností prohlídky interiéru a středověké trhy na nádvoří.

Cena zahrnuje: dopravu a průvodce.

Cena nezahrnuje: vstupné (exkurze do Becherovky 180 Kč vč. degustace, hrad Loket 110 Kč, Vánoční dům 120 Kč).

Termín : 12. 12. 2020 – sobota

Cena:  890 Kč cena s objednáním do 20.10.2020

Cena pro člena odborů 650 Kč.

Časy odjezdů budou upřesněny 7 dní před odjezdem

Omezení či zrušení některých programů není důvodem ke zrušení zájezdu, je důvodem ke změně programu.

Zájezdy pořádá Cestovní kancelář ČiLe s. r. o.

Závazné objednávky kl. 3488 Kašparová M. do 20.10.2020

poté průběžně do vyprodání kapacity