FESTIVAL NA JEDNOM BŘEHU

dvoudenní dárková vstupenka

jednodenní vstupenka

Pátek 24. 5. 2019 / Letní kino Širák / BÁRA POLÁKOVÁ & BAND + kapela ZRNÍ

Sobota 25. 5. 2019 / Letní kino Širák / KONCERT J.A.R. / FINÁLE FESTIVALU NA JEDNOM BŘEHU

Mezinárodní music festival Na jednom břehu v Hradci Králové svým programem i názvem spojuje žánry, sociální, věkové i etnické skupiny.

Po šestnácti letech působení je dnes nejzajímavějším hudebním festivalem v Hradci Králové s bezpečnou atmosférou a kreativní nabídkou pro mladou a střední generaci, pro rodiny s dětmi i hudební fajnšmekry.

Výročním koncertem třicetileté legendy funky, kapelou J.A.R., vyvrcholí sedmnáctý ročník world music festivalu Na jednom břehu. V dramaturgii se objeví hvězdy světové world music z Iránu, Izraele, Polska, Španělska a z Čech. Tématem festivalu je proto jedna ze skladeb skupiny J.A.R. „Dokáže basová kytara Fender smířit národy?“ Festival rozšiřujeme o Food & Art Festival volně přístupný pro veřejnost, který bude součástí areálu. Samozřejmostí je program pro děti, které mají do 14ti let vstup zdarma.

www.najednombrehu.cz

Vstupenky proti hotovému placení na sekretáriátu ZV

Cena pro člena odborů

dvoudenní vstupenka:500,- Kč