TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU – 2. 12. 2018

rodinná show

neděle 2.12.2018 14:00

Kongresové centrum Praha

Vás přenese přímo do notoricky známého pohádkového příběhu nejen prostřednictvím hereckých výkonů známých osobností v čele s Pavlem Trávníčkem, ale také díky jedinečné výpravě s množstvím kostýmů, kouzel a jevištích efektů.

Do děje diváky vtahuje i nová koncepce jevištní dekorace v podobě rozměrných projekčních panelů, takže iluze je prakticky reálná jako ve filmu. Toto jedinečné spojení s živými prvky včetně opravdových koní na scéně přináší zcela nový a neopakovatelný zážitek umocněný známou hudbou z pera Karla Svobody. Velké obrazovky zaručují, že i ten nejmenší divák uvidí v sále Kongresového centra i ten nejmenší oříšek na scéně.

V režii Filipa Renče uvidíte známé herecké osobnosti včetně dnes již legendárních nejznámějších představitelů princů a králů.

Pavel Trávníček, David Gránský, Mahulena Bočanová, Dana Morávková, Vácav Vydra, Milan Peroutka, Martin Kraus, Nikola Ďuricova a spoustu dalších jmen!

Odjezd autobusu v 8.30 hodin od hlavního nádraží – zájezdová zastávka

• po příjezdu do Prahy volný program
  • ve 14.00 hodin představení

Cena pro člena odborů včetně dopravy: 680,- Kč