Muzikál KVÍTEK Z HORRRORU 12. října 2018

Muzikál KVÍTEK Z HORRRORU

v pátek 12. října  od 19 hodin

MĚSTSKÉ DIVADLO Pardubice

Muzikálová komedie o velké lásce a zpívající masožravce.

V zapadlém květinářství nevrlého pana Muschnika se obchody prakticky nehnou. Před totálním krachem obchůdek zachrání jeho jediní dva zaměstnanci – poněkud naivní mladík Seymour a jeho tajná láska – poněkud prostoduchá blondýnka Audrey. Seymour totiž vypěstuje zcela neznámý druh rostliny, která přitahuje pozornost všech zákazníků i médií. Obchod vzkvétá stejným tempem, jakým jeho maskot, tajemná masožravka, nabývá gigantických rozměrů. Úspěch si ale žádá oběti, a to doslova. Krvelačná rostlina se stává hrozbou lidstva. Už není cesty zpět – snad pozře celý svět!

Autor libreta Howard Ashman (1950-1991) a skladatel hudby Alan Menken (*1949) napsali muzikál s původním názvem Malý krámek hrůz podle amerického nízkorozpočtového filmu z roku 1960. Upravený příběh doplněný o skvělé hity v rytmu rock’n’rollu uvedli v roce 1982 na Off-Broadwayi. Důkazem úspěchu světoznámého muzikálu je i jeho filmová verze z roku 1986 režiséra Franka Oze (např. Krotitelé duchů).

Hrají : Milan Němec, Alexandr Postler, Josef Láska, Petra Janečková, Matěj Vaniš, Jana Ondrušková, Petr Borovec, Zdeněk Rumpík, Jaroslava Topolská a Dagmar Novotná, foto Roman Černý

délka: 2 hodiny 30 minut

Výhodná cena z VČD pro vás: z původních 330,- Kč na   290Kč!

– bez příspěvku Základní odborové organizace

Objednávky do 19.9.  kl.3488

/Kašparová Monika /