DVOJKONCERT Bratři Ebenové, Robert Křesťan & Druhá tráva – 29. 11. 2018

Robert Křesťan & Druhá tráva

29.listopadu 2018(Čt) od 18:30 hodin

Kongresové centrum Aldis

Bratři Ebenové, synové skladatele Petra Ebena a synovci Ilji Hurníka, vlastně do žádného hudebního proudu nepatří. Spojení Markovy kytary, Kryštofova klavíru či flétny, Davidova klarinetu a sopránsaxofonu vytváří ojedinělý ebenovský sound, obohacený dalšími nástroji. Již koncem sedmdesátých let, kdy Ebeni vstupovali na scénu, se v jejich hudbě proplétaly vlivy klasiky, folku, rocku či jazzu a prvky vytříbeného hudebního humoru.

Robert Křesťan & Druhá tráva jsou řazeni mezi špičku na folk & country scéně nejen doma, ale i v zahraničí. Autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost členů skupiny, která jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po USA.

Vstupenky proti hotovému placení na sekretáriátu ZV

kl.3488 /Kašparová M./

Cena vstupenky pro člena odborů: 400,- Kč