VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM

autor: Renato Giordano a Rodolfo Sonego
režie: Vladimír Strnisko
produkce: agentura Harlekýn
hrají: Simona Stašová, Michal Dlouhý, Andrea Daňková a Vasil Fridrich nebo Petr Vančura
Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje zdánlivě v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu svého času práci v bance a koukání na fotbalové zápasy v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho rodina byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika. Manžel se tím náramně baví a vše vypráví své ženě. Ta se zdá být naopak velmi znepokojená. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní manželského páru? Mnoho všelijakých drobných tajemství, která vedou k nedorozumění a vzájemnému odcizení. Vědět, znamená pochopit a pochopit dává šanci napravit. Zdá se to jednoduché?
Cena pro člena odborů: 320,- Kč
Plná cena: 480,- Kč