RADÚZ A MAHULENA 25.5.2018, PROČ NEMOHU SPÁT 29. 5. 2018

Radúz a Mahulena
pátek 25. 5. 2018 v 19:00 na hlavní scéně Klicperova divadla Hradec Králové
Slavný český poetický příběh, který na motivy slovenské pohádky napsal Julius Zeyer. Vraťte se do časů magických příběhů a báchorek, oslavujte s námi lásku, čistotu a dobro, které vždy dokáže porazit nenávist, nechte se unést krásou Zeyerova jazyka a připomeňte si jedno ze základních děl naší národní dramatické literatury.

V hlavních rolích: Kryštof Bartoš, Natálie Holíková, Jan Sklenář, Kamila Sedlárová a další.

Cena pro člena odborů: 200,- Kč
Plná cena: 270,- Kč

Proč nemohu spát
úterý 29. 5. 2018 v 19:00 na hlavní scéně Klicperova divadla Hradec Králové
Orchestr Ježkovy stopy a Sestry Ježkovy
Hudební revue Proč nemohu spát aneb Příběh Osvobozeného divadla je koncertní i divadelní zážitek, ve kterém bude divák zaveden do slavných let první republiky. Výběr skladeb zahrnuje skutečné perly. V podání Orchestru Ježkovy stopy – mladého swingového tělesa, které za nedlouhou dobu své existence spolupracovalo též s paní Jitkou Molavcovou a vystoupilo na festivalu Rock for People či Pražské jaro – uslyšíte jak písně známé, jako jsou Tři strážníci a Nebe na zemi, tak i méně známé, například Proč nemohu spát nebo Mercedes.

Cena pro člena odborů: 200,- Kč
Plná cena: 300,- Kč